دوره آموزشی تربیت آزمونگر مهارت جوشکاری و لحیم کاری به مدت 24 ساعت به شیوه مجازی و حضوری با موفقیت برگزار گردید. محتوای نطری دوره شامل استانداردهای بین المللی و دستورالعمل اجرایی کانون طی 16 ساعت درتاریخ دوم و سوم شهریورماه 402 و کارگاه عملی در دانشگاه فنی و حرفه ای امام علی در تاریخ چهارم آبان ماه به مدت 8 ساعت در تهران برگزار شد.

مطابق اعلام قبلی، تدریس این دره توسط جناب آقای مهندس هادی یوسفی آزاد از مهندسین و اساتید مجرب در زمینه تائید صللاحیت جوشکار، انجام شد.

از خصوصیات ویژه این دوره ، امکان حضور دانشپذیران در دوره های کارورزی بشکل رایگان، درصورت قبولی در آزمون پایانی می باشد همچنین این گروه از دانشپدیران می توانند در صورت تمایل، در زمینه تائید صلاحیت جوشکار تحت نظارت آزمونگر ارشد کانون با ما همکاری داشته باشند.

مطابق همه دوره های آموزشی برگزارشده در کانون سراسری مهندسین جوش ایران، به قبول شده گان در آزمون پایانی گواهینامه آموزشی و به سایر عزیزان گواهی حضور در دوره آموزشی اعطا گردید. همه گواهینامه ها و گواهی های صادر شده توسط کانون،قابلیت رهگیری و  استعلام از طریق بسایت کانون دارند.

فیلم توضیحات مدرس دوره (جناب آقای مهندس هادی یوسفی آزاد) و رئیس کانون سراسری مهندسین جوش ایران (جناب آقای دکتر رضا کلانتریان)

گالری تصاویر